Diğer Haberler

11. Ulusal Çevre Mühendisliği Kongresi

Elinsan Grup ‘un sponsor olarak katıldığı 11. Ulusal Çevre Mühendisliği Kongresi 15-16 Ekim 2015 tarihlerinde Uludağ Üniversitesi’nde gerçekleşti.

Elinsan Grup Yönetim Kurulu üyesi Numan ÇAKIR ,Bursa İl Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sn. Eyüp GÜL ve Uludağ Üniversitesi Rektörü Sn. Yusuf ULÇAY ile birlikte kongreyi değerlendirdi.

Çevre mühendislerinin, Çevre mühendisi adaylarının ve çevreye gönül verenlerin katılımıyla gerçekleşen kongreye katılan firmamız çevre  sektöründe karşılaşılan zorlukların yer aldığı bir sunumla katılımcıları bilgilendirdi.

.

22 Mart Dünya Su Günü Resim Yarışması

Elinsan Grup, ilk ve ortaokul öğrencilerinin çevre bilincinin gelişmesine katkı sağlamak amacıyla Üçevler Şehit Faik Gökçen İlkokulu’nda     ’ 22 Mart Dünya Su Günü’’ temalı resim yarışması düzenledi.

Elinsan Grup çevre ile ilgili etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile adından sıkça söz ettiren Elinsan Grup, bu kez çevrenin önemini öğrencilerin kendi gözlerinden anlatmalarını sağladı.

‘5 Haziran Dünya Çevre Günü’ kapsamında Üçevler Şehit Faik Gökçen Ortaokulu’nda düzenlenen yarışmada dereceye girenler ödüllendirildi.

5 Haziran Dünya Çevre Günü’ nde düzenlenen ödül töreninde Elinsan Grup Yönetim Kurulu Üyesi Numan Çakır, Elinsan Grup Genel Müdürü İlyas Sarımehmet ve Okul Müdürü Osman Aşık tarafından dereceye giren ilk 6 öğrenciye çeşitli hediyeler verildi.

Tören sonunda dereceye giren öğrenciler,  aileleri, okul müdürü ve Elinsan Grup yetkilileri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Close Box

Please enter your username or email address.
You will receive a link to reset the password via email.