Hakkımızda

elinsanElinsan Çevresel Deney Laboratuvarı olarak , Çevre ve İşçi Sağlığı İş Güvenliği ve Enerji Verimliliği mevzuatları ve yönetmelikleri kapsamında  ölçüm ve analiz hizmetleri yapmaktadır.
Başta sanayi kuruluşları olmak üzere, resmi ve özel birçok kurum ve kuruluşa laboratuvar hizmetleri vermektedir Laboratuvar çalışmalarımız TS EN ISO/IEC 17025 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarları Genel Şartları standardının gereklerine göre gerçekleştirilmektedir
 
1991 yılında faaliyetine ısı grubu hizmetleri ile başlayan firmamız, 2001 yılında bünyesine laboratuvar hizmetlerini ,2002 yılı ortalarında da danışmanlık hizmetlerini katmıştır. 2001 yılında TSE tarafından yetkilendirilen laboratuvarımız, emisyon, gürültü ve işçi sağlığı ölçümleri yapmakta idi.

2004 yılında danışmanlık ve ısı grubu hizmetleri yeni kurulan firmamız bünyesine kaydırılmış, Elinsan Elk.İnş.Hava Kal. Ölçüm Hizm.Taah.San ve Ltd Şti olarak yalnızca laboratuvar hizmetleri verilmeye devam edilmiştir.

2004 yılı haziran ayında TÜRKAK kurumuna yapılan’ TS EN ISO/IEC 17025:2005 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği için Genel Şartlar’ akreditasyon  başvuru ile başlamış ve 2006 yılı eylül ayında akredite olunması ile tamamlanmıştır. 2007 yılı ocak ayında laboratuvarımız T.C. Çevre ve Orman Bakanlığı’nın vermiş olduğu Çevre Analizleri Yeterlilik Belgesi ile yetkilendirilmiştir

Çalışma Alanımız

Close Box

Please enter your username or email address.
You will receive a link to reset the password via email.