ADRESİMİZ
Alaaddin Bey Mh. 635. Sk. Nilüfer Ticaret Merkezi 2. Bölge Otomasyon Plaza No:39 Nilüfer / BURSA

Hakkımızda

Laboratuvarımız başta sanayi kuruluşları olmak üzere, resmi ve özel birçok kurum ve kuruluşa laboratuvar hizmetleri vermektedir. Laboratuvarımız , TS EN ISO/IEC 17025:2017 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yetkinliği için Genel Gereklilikler standardı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı mevzuatları ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı mevzuatlarına göre ölçüm ve analiz hizmetlerini  gerçekleştirilmektedir.

1991 yılında faaliyetine ısı grubu hizmetleri ile başlayan firmamız, 2001 yılında bünyesine laboratuvar hizmetlerini ,2002 yılı ortalarında da danışmanlık hizmetlerini katmıştır. 2001 yılında TSE tarafından yetkilendirilen laboratuvarımız, emisyon, gürültü ve işçi sağlığı ölçümleri yapmakta idi.

2004 yılında danışmanlık ve ısı grubu hizmetleri yeni kurulan firmamız bünyesine kaydırılmış, Elinsan Elk.İnş.Hava Kal. Ölçüm Hizm.Taah.San ve Ltd Şti olarak yalnızca laboratuvar hizmetleri verilmeye devam edilmiştir.
2004 yılı haziran ayında TÜRKAK kurumuna yapılan’ TS EN ISO/IEC 17025:2005 Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği için Genel Şartlar’ akreditasyon  başvuru ile başlamış ve 2006 yılı eylül ayında akredite olunması ile tamamlanmıştır. 2007 yılı ocak ayında laboratuvarımız T.C. Çevre ve Orman Bakanlığı’nın vermiş olduğu Çevre Analizleri Yeterlilik Belgesi ile yetkilendirilmiştir